Menü
Dil Seçin
X
X
Destek servisi

Are you not registered yet?

Bitcoin nedir ve Bitcoin kullanarak Idea4Money ile nasıl çalışılır?

Bitcoin

Bitcoin, uluslararası bir elektronik para birimidir. Bu, program koduna dayalı olarak yaratılan yeni bir para biçimidir.

Bitcoin herhangi bir devlet, şirket veya kişi meselesidir. Bu sayede, bitcoin, dünyadaki ilk merkezi olmayan ödeme sistemidir.

Para transferi, gönderen ile alıcı arasında aracı olmadan yapılır.

Bitcoin'in Faydaları

Yüksek düzeyde güvenlik

Kimse parmaklı cüzdanını engelleyemez. Bitcoin merkezi bankalara, yerel ve uluslararası kanunlara, dinlere ve diğer şeylere bağımlı değildir.

Bankalar ve hükümetler sersemlik sendromlarınızı kontrol etmez - yalnızca sizin için kullanılabilirler. M-cüzdan anonim olarak yaratılmıştır. Kripto para birimi tahrif edilemez ve ödemeler iptal edilemez.

Dünyanın heryerinde karlı işlemler

Havale ücreti tutara veya yere bağlı değildir. Miktar ne olursa olsun 1 dolardan düşüktür.

Dünyanın herhangi bir yerindeki herkese para aktarabilirsiniz.

kolaylık

Bankacılık işlemlerinin aksine, bitdoğru işlemler günün her saati yapılabilir. Kendiniz ne zaman para aktaracağınıza karar verebilirsiniz.

Anında çeviriler

Banka havaleleri 3-5 iş günü içerisinde ortalama olarak yapılır. Bitcoin'e transferlerin hızı birkaç saniye, ya da büyük miktarda para ile uğraştığınızda, 10-60 dakika.

Enflasyona karşı korunma

Ulusal para birimleri her yıl% 1-20 oranında değer kaybetmektedir (bazen daha da fazla). Bitcoin sistemi, sınırlı sayıda birim (21 milyon) tarafından desteklenmekte ve enflasyona karşı korunmaktadır.

Kişilerin komisyona para harcamaması ve anında para alışverişi yapmaması nedeniyle, kripto para birimi gittikçe daha popüler hale geliyor.

Kullanım talimatları

Blockchain.info dosyasında bir bit eşyası cüzdanını nasıl oluştururum? ?

BlockChain.info'da cüzdan oluşturmak ve kullanmak çok basit ve kolaydır:

Linki tıklayın blockchain.info

 1. "Cüzdan" ı tıklayın
 2. "Yeni bir cüzdan oluşturun" u tıklayın.
 1. E-posta adresini girin.
 2. Parolayı girin.
 3. Parolayı onaylayın.
 4. "Devam Et" i tıklayın.

Yazma, ekran görüntüsü alma veya anımsatıcı şifre yazdırma (ekran görüntüsündeki kırmızı kutuya). Bu unutursanız şifreyi kurtarmanıza yardımcı olur

"Devam Et" i tıklayın.

 1. Şifrenizi girin.
 2. "Cüzdan'ı Aç" ı tıklayın.

(Doğrulayıcınızı kaydetmeyi unutmayın)

Bu, bit arkadaşınızın adresi (bit coin cüzdan)

Bitkollerini Blockchain.info'da alıcıya nasıl aktarabilirim?

Cüzdanınızı blokçıda girin.

 1. "Para Gönder" i tıklayın.
 2. Alıcının bit hatası adresini girin.
 3. Bitcoins miktarını girin.
 4. "Ödemeyi Gönder" i tıklayın.

Bitti!
Şimdi işlemlerinizi buradan görebilirsiniz:

Nasıl Coinbase.com bir bitcoin-cüzdan oluşturmak için?

Coinbase.com'a gidin ve Kaydol'a tıklayın.

Ad, Soyad ve E-posta alanlarını doldurun. Güçlü bir şifre oluşturun (en az 10 karakter). Şifrenizi unutmayın, yazınız ve güvenli bir yerde saklayın veya şifre yöneticisini kullanın (örneğin, ücretsiz KeePass veya LastPass programları)! UYARI: Unutulan şifreler geri yüklenmez ve tüm şifalarınızı kaybedersiniz!

"CREATE ACCOUNT" u ("Hesap oluştur") tıklayın.

E-postanızı onaylayın.

E-postanızı doğruladıktan sonra, Coinbase'e kayıt olacaksınız.

USD (ABD Doları) ve BTC (bitcoins) para birimlerini ayarlamanız gerekecek. Ayarlar'ı tıklayın.

Daha sonra Tercihler'i tıklayın.

"Yerel para birimi" nü "ABD Doları (ABD Doları)" olarak değiştirin. "Saat dilimi" ni bölgenin bandına değiştirin ve "Bitcoin birimleri" (BTC) seçeneğini seçin. "Kaydet" i tıklayın.

Güvenlik sekmesini tıklayın.

"Bir Telefonu Doğrula" yı tıklayın.

"Bir ülke seçin" açılır menüsünde, telefon numaranızın ilişkilendirildiği ülkeyi seçin. Telefon numaranızı ilgili alana girin ve "İleri" yi tıklayın.

Kodunuzu telefondan alın, onay numarasını girin ve "Telefon Numarasını Doğrula" yı tıklayın.

Coinbase.com nasıl bitcoins gönderirim?

Coinbase.com'a gidin ve "Oturum Aç" ı tıklayın.

"Gönder / İste" düğmesine tıklayın.

"Gönder" sekmesinde olduğunuzdan emin olun. Alıcının bit arkadaşı adresini, gönderdiğiniz katil miktarını girin (BTC birimlerini kullanın) ve Idea4Money'den işlemin kimliğini doğrulayan bir mesaj yazın (İşlemlerin doğrulamasını basitleştirin). Ardından, "Faturaları Gönder" i tıklayın.

Bundan sonra kodunuzu girmeniz ve "Onayla" yı tıklamanız gerekecek.

BitGO.com bit passin nasıl oluşturulur?

"BitGO.com" bağlantısını tıklayın ve "Cüzdan oluşturma" üzerine tıklayın.

Ardından, "Cüzdan oluştur" hesap sayfasına yönlendirilirsiniz. E-postanızı girin ve en güvenli parolayı oluşturun. ÖNEMLİ!

Bu, bitgo.com'daki hesabınızın şifresidir ve e-posta şifrenizle eşleşmesi gerekmez ve en az 10 karakter uzunluğunda olması gerekir. Şifrenizi unutmayın, yazınız ve güvenli bir yerde saklayın veya şifre yöneticisini kullanın (örneğin, ücretsiz KeePass veya LastPass programları)! Parolayı tekrar girin, Hizmet Şartları'nı okuyun ve onlarla aynı fikirdeki bir işaretin olup olmadığını kontrol edin. "BITCOIN WALLET OLUŞTURMA" ("BITKIN-WALLET OLUŞTUR") üzerine tıklayın.

Size bir onay mektubu gönderilecektir.

E-posta iletisini açın ve "Doğrulamak için Tıklayın" ı tıklayın.

E-postanızın başarılı bir şekilde doğrulanmasıyla ilgili yeni bir sekme açılır.

Parolayı girin (2. adımda oluşturduğunuz) ve "Oturum Aç" ı tıklayın.

Hesabınızı daha iyi korumak için 2 adımlı doğrulamayı seçmeniz istenecektir. Bunun için site bitgo.com'un önerisine uygun olarak, Google Authenticator (GA) kullanılmalıdır. Başka bir seçenek de seçebilirsiniz (örneğin telefonunuza kısa mesaj), ancak bu örnekte GA ile kontrol etme seçeneğini dikkate alacağız. Seçin ve "İleri" ye tıklayın.

Önce akıllı telefonunuza GA kurun.

QR kodunu tarayarak GA'yı hesabınıza bitgo.com'a bağlamak için kamera veya cihazı GA Uygulama uygulamasıyla kullanın. Veya GA App uygulamasında (ekran üzerindeki madde 1) Aşağıda elle gösterilen kodu girin.

ÖNEMLİ!
Eğer cüzdan yeniden erişebilmek olabilir cihazınızı kaybederseniz bir yere yazın veya kod çıktısını durumda, güvenli bir yerde saklayın! ( "Gönder") 6 haneli GA girin ve "Gönder" kod tıklayın.

GA başarıyla ( "Şimdi bir cüzdan oluşturma") "Artık Cüzdan oluştur" u tıklayın bağlandı.

cüzdan için bir ad oluşturun. Örneğin, "İlk çanta" ve için "İleri" ( "İleri") tıklayın.

Yedek anahtarını seçin. dört seçenek vardır. "Kurtarma Servisi" - Bu örnekte, en basit seçeneği dikkate alacaktır. Onu seçin ve "İleri" ( "İleri") düğmesini tıklayın

Artırılmış güvenlik için size ödeme yapmak için GA kodu ile birlikte cüzdan için ikincil bir şifre oluşturmanız gerekecektir. Daha Güvenli (daha güvenilir), yeni bir parola oluşturmak ve tekrar girin seçin. (Serbest programı KeePass veya LastPass örneğin) kolaylık sağlamak için, kağıt ayrı bir sayfada tüm şifrelerinizi yazmak veya şifre yöneticisini kullanın. "İleri" ( "İleri") tıklayın.

soran bir pop-up pencere dosyasını kaydedin. "Tamam" düğmesine tıklayın.

PDF-Dosya bilgisayarınıza indirilecektir. yukarı ve onu açık Bak. Bu dosya kendisine talimatları ile farklı kodlar içerecektir. Kod etkinleştirmek için - biz gereken ilk kodu.

( "Cüzdan etkinleştir") PDF dosyasından "Aktivasyon kodu" alanına girin ve "cüzdan Etkinleştir" tıklayın.

Ve senin bakiyeleri ve Bitcoin cüzdan gerçek ücreti ayrıntıları görüntülemek çanta ismine tıklayın .. - cüzdan aktivasyonu sonra size çantalar ile ana sayfa göreceksiniz ( "İlk kese" şu anda sadece bir tane)

Sen fonların alınması için bir kese denge ve adresi görür, hem de düğmeleri gibi farklı yapılandırma menüleri gitmek için.

Bu e-posta adresi istek Idea4Money içinde "Hesaplar" da Bitcoin hesap olarak eklemeniz gerekecektir

Buna ek olarak:, birinden diğerine çantasından Bitcoins dönüştürebilirsiniz gerekirse Size kolaylık sağlamak için, sen çeşitli amaçlar için kullanılabilecek çeşitli keseler oluşturabilir ve.

а) Ana sayfada çanta tıklayın ve) "Al"

b) Şimdi alınan tutarlar daha önce oluşturulan adreslerini görüntüleyebilir. Ayrıca Ödeme almaya veya oluşturulan QR kodunu kullanmak için yeni bir adres oluşturabilirsiniz. Daha önce işlevi tarafından oluşturulan adreslerin hepsi unutulmamalıdır, ve bunlardan herhangi birine Bitcoins alabilirsiniz. Her işlem için yeni adresi almak için gerek yoktur.

c) Bu çanta için tüm işlemler sayfası "İşlemler" ( "İşlemler") görünecektir. Eğer herhangi bir işlemi tıklayarak ne zaman bu çalışmasıyla ilişkili miktarını ve adreslerini görmek mümkün olacak.

Nasıl BitGO.com için Bitcoins göndermek için?

Ana sayfada çanta adını tıklayın. bölümüne gidin ( "Gönder") "Gönder".

Alıcının (alan 1) adresini girin, Bitcoins miktarı (kutu 2) ve "İleri" ( "İleri") tıklayın.

Sen işlemin ayrıntılarını doğrulamak için istenecektir. Her şey doğru ise, ( "Para gönder") "fon Gönder" i tıklayın.

doğrulama kodunu gir, Bir işlem yürütmek için (- GA bu örnekte, Google Authenticator'ı kullanılır). Ayrıca çantandan şifrenizi girin.

Doğru şifreyi girdikten sonra, işlem başarıyla tamamlandı dair onay göreceksiniz.

Nasıl LocalBitcoins için Bitcoins satın alınır?

alıcı ve satıcı çevrimiçi Bitcoin karşılamak yere. Sen (Know-Sizin-Müşteri) istemci kimlik doğrulama işlemini geçmeleri gerekiyor. tanımlama prosedürü hizmetlerin değişimi için normal bir gerekliliktir. Dikkatli olun ve olumlu geribildirim satıcılardan sadece satın.

 1. Üst menüde ( "ücretsiz kayıt ol") "serbest kaydolun" tıklayın.
 2. Kişisel verileri girin.
 3. Kullanıcı adınızı girin (adı boşluk izin verilmez).
 4. E-posta adresinizi girin.
 5. şifreyi girin.
 6. şifreyi çoğaltın.
 7. Işaretleyin.
 8. "Kayıt" ( "Kayıt") tıklayın.

Eğer "Kayıt" ( "Kayıt") bastıktan sonra, posta kutunuzu kontrol etmelisiniz. Şu konuya sahip bir e-posta alacaksınız "[localbitcoins.com]. E-postanızı onaylayın Kaydınızı tamamlamak için" ( « . Kaydınızı" tamamlamak için e-posta Onayı)

mesajı açın ve bağlantıyı tıklayın.

E-posta adresinizi onayladıktan sonra, aşağıdaki adımları izleyin:

 1. "Satın Bitcoins" i tıklayın ( "Satın Bitcoins") sayfanın üst kısmında.
 2. Listeden tercih seller seçip ( "Satın Al") "Satın Al" a tıklayın. Seçilen ödeme yöntemi sizin için uygun olduğuna emin olun.
 1. Bitcoins (BTC) miktarını girin, sen satın almak istiyorum.
 2. ileti kutusunda ortağı, İnternet ve diğer ayrıntılar aracılığıyla çevirisini almak için iletişim bilgileri girin.
 3. ( "Soruşturma gönder") "Ticaret Gönder Request" butonuna tıklayın. (Eğer düğmesine basmadan önce ödemeye hazır olduğundan emin olun. Ödeme penceresinin kapanması, işlem otomatik olarak iptal edilene kadar ödeme yapmazsanız.)

Ödemeyi yaptıktan sonra ( "tam olarak ödeme işaretleyin") "tam işaretle ödeme" üzerine tıklayın. Satıcı, ödeme alındığını onaylar onaylamaz senin Bitcoins emanet çıkacak ve çanta LocalBitcoins anında satışa sunulacak.

Nasıl LocalBitcoins için Bitcoins satmak için?

Onların yaparsanız cüzdan localbitcoins.com var, senin Bitcoins çevrimiçi localbitcoins.com satabilirsiniz. başka cüzdanından Bitcoins göndermek için, yukarıdaki bilgileri okuyunuz "Bitcoins nasıl gönderilir."

localbitcoin üzerinde Adresi simgesine ( "Bitcoins Al") "Bitcoins Al" altında "Cüzdan" ( "Cüzdan") tıklanarak ulaşılabilir.

Eğer, cüzdanınızda Bitcoins gerekli miktarda sahip olduğunu doğruladıktan sonra aşağıdakileri yapın:

 1. Sayfanın üst kısmındaki ( "Bitcoins Sat") "Bitcoins Satış" butonuna tıklayın.
 2. ( "Sat") listeden tercih alıcı seçin ve "Sat" düğmesine basın.
 3. Satmak istediğiniz Bitcoins (BTC) miktarını girin.
 4. ileti kutusunda Alıcı için internet ve diğer detaylar yoluyla çevirisini almak için iletişim bilgileri girin.
 5. ( "Soruşturma gönder") "Ticaret Gönder Request" butonuna tıklayın.

Tüketici ödemek ve "tam işaretle ödeme" tıklayın olduğunda ( "Mark tam olarak ödeme") Bitcoins gerekli miktarda emanet olacaktır. Bu noktadan sonra işlem artık otomatik olarak iptal edilebilir.

Eğer hesabınıza ödeme almış onaylamak sonra, Bitcoins kilidini açmanız gerekecektir.

Nasıl Bitfinex için Bitcoins satın almak ve satmak için?

: İki tür-Bitcoin alışverişi vardır

 1. satın ve (NairaEx gibi) sahibinin Borsasından Bitcoins satmak Bitcoin platformu.
 2. Eğer (Bitfinex gibi) Bitcoin ticaret yapabilirsiniz Bitkoin- pazarı.

Bitcoin Pazar yerinde belirlediğiniz fiyat üzerinden Bitcoins satın almak ve satmak için emir bırakabilir. Bu nedenle bu işlem platformları, bir alıcı veya bir satıcıdan gibi ama bir tüccar olarak sadece hareket edebilir. Bu daha zordur ve daha fazla zaman alır, ama satın veya en iyi fiyata Bitcoins satmak için izin verir.

Bitfinex en iyi fiyata Bitcoins satın alabilirsiniz büyük pazar yerleri, biridir. Ama teklifler USD cinsindendir.

kaydetmek için:

 1. adınız girin
 2. e-posta adresiniz giriniz
 3. güçlü bir şifre oluşturun ve girin
 4. ( "Hesap Aç") "Hesap aç" tıklayın.

Sonra "e-posta adresinizi doğrulayın" konulu bir mektup bulmak için posta kutusunu kontrol etmeniz gerekir ( "e-posta adresinizi teyit edin"). Aç ve "E-posta adresimi doğrula" ( "e-posta adresini onaylamak").

Artık Bitfinex üzerinde depozito oluşturmanız gerekir. Bunun için "Yeni depozito" ( "Yeni mevduat") tıklayın.

Eğer Bitcoins satın almak isterseniz, banka havalesi (böylece ABD doları cinsinden bir hesap olması gerekir) aracılığıyla para yatırmak gerekiyor. Ayrıca kimliğini teyit etmek, Bitfinex başvurmaları gerekmektedir. Kimlik doğrulama birkaç gün sürer. Banka havalesi bir haftaya kadar sürebilir.

Para hesabınıza yatırılacak sonra, Bitcoins satın alabilirsiniz.

Değişim sayfasını ziyaret edin: https://www.bitfinex.com/exchange

Bitcoins satın siparişlerin birkaç tipi vardır. Ayrıntılar Siparişin boyutunu belirtmeniz gerekiyor SSS bölümünde bulunabilir (Bitcoins sayısını, satın almak istediğiniz) ve tercih edilen fiyatı. Bundan sonra basın ( "Satın Al") "Satın Al".

Eğer en iyi fiyata Bitcoins Almak veya satmak istiyor ve beklemek istekli iseniz, sırayla (satmak istediğiniz Bitcoins tercih tutar) ve istenen fiyatın boyut belirtebilirsiniz. Eğer satıyoruz, siparişiniz "İstedi" sütununda yer alacak ve talepleri karşılanmıştır kadar beklemek gerekecektir.

hemen Bitcoins satmak istiyorsanız, ( "Market") düzen "Market" türünü seçin.

 1. Sonra fiyata sahip bir uygulama ve sizin için uygun olan tutar için bakmak gerekir.
 2. Eğer Bitcoin daha az satmak istiyorsanız, sipariş büyüklüğü (Bitcoins sayısı) azaltabilir.
 3. ( «Satış») "Sat" tıklayın.
Nasıl BitX için Bitcoins satın almak ve satmak için?

BitX çok ülkede Bitcoins alışverişi için kullanılabilir. Kolayca ve güvenli satın almak ve yerel para birimini kullanarak, Bitcoin satabilirsiniz. İnsanlar belirli fiyatlarla Bitcoins satın almak veya satmak için sistem emir yerleştirilir. Bir satınalma siparişi satışı amacıyla tekabül zaman, işlem gerçekleşir. BitX işlemlerin şeffaflığı önemsiyor.

Bitcoin Cüzdan

BitX - bu sadece Bitcoin değişimi ancak Bitcoin cüzdan değil. Kolayca Bitcoins gönderebilir ve alabilir.

Bitcoins göndermek için gereksinimler:

 1. Bitcoin cüzdan alıcının adresini belirtin.
 2. Göndermek istediğiniz miktarı belirtin.
 3. Bir not (isteğe bağlı) bırakın.
 4. (Hesabınızı korumak için GA anahtarını yüklediyseniz) kodu GA-girin.

Hemen Satın Alma (Hemen Satın Alma) aşamalı olarak

Basitçe navigasyon menüsü "Alış / Satış" ( "Al / Sat") olarak seçin ve aşağıdaki talimatları izleyin.

Adımları:

 1. «Satın» ( «Satın») tıklayın emin olun.
 2. para seçin (yerel para birimi, sen harcama veya satın almak istediğiniz Bitcoins miktarı olacaktır)
 3. seçili para miktarını seçin
 4. Önizleme işlem (kur ve Bitcoins miktarı Alacağınız hangi gösterilecek)
 5. Basın «Al» ( «Al»)
Nasıl satın almak ve ANX için Bitcoins satmak için?

E-postanızı kontrol edin ve hesabınızı etkinleştirmek için bir bağlantı içeren e-postayı bulmak.

Komple kayıt.

şifre belirleyin:

 1. yeni bir şifre oluşturun
 2. şifrenizi Re-enter
 3. ( "Parola ayarlama") "my şifre belirleyin" konulu tıklayın

Hemen Satın Alma / Satış (Anında Alış / Satış) adımları.

Basitçe sağdaki gezinme menüsünden "Alış / Satış" ( "Al / Sat") seçin ve talimatları izleyin.

Nasıl satın almak ve CEX.io için Bitcoins satmak için?

havale ve kredi kartları (Visa ve MasterCard) üzerinden ödeme kabul Ticaret platformu.

Kılavuzu: cex.io/guide.

 1. E-posta adresinizi girin
 2. Eğer bir kullanmak istediğiniz şifreyi girin
 3. Şartlar ve Koşullarını kabul onay kutusunu
 4. "Kayıt" ( "Kayıt") tıklayın.

E-posta yoluyla Hesabınızı etkinleştirin.

 1. kayıt kodunu alın.
 2. "Tam Kayıt" ( "Tam Kayıt") tıklayarak

SMS / telefon sorular ile akıllı telefonunuza veya varyantı bir uygulamadan seçerek Hesabınız için iki faktörlü kimlik doğrulamasını seçin.

 1. Sen doğrulama kodunu girin.
 2. ( "Onayla") "onayla" tıklayın.

CEX.IO kullanmaya başlayın

Bitcoins satın almak için, hesabınıza para gerekecektir.

 1. a) kart ile, b) banka transferi: para kazanmak istiyorum nasıl seçin. Kredi kartı veya banka hesabı hakkında bilgi ekleyin. yatırmak istediğiniz miktarı girin.
 2. Add details of your credit card or bank account.
 3. Type amount you want to deposit.

anında Bitcoins satın almak istiyorsanız, sayfanın "Satın Bitcoins" gidebilirsiniz:
cex.io/buy-bitcoins

 1. dolar (USD) zaten önerilmiştir miktarını seçin, sen Bitcoins satın harcamak istiyorum. Ve "Satın Al" ( "Satın alma") tıklayın.
 2. Sen satın almak istediğiniz miktarı seçebilirsiniz:
  a) dolar (ABD Doları cinsinden tutarı girin) kullanarak, Bitcoins satın almak kullanmak istiyorum.
  b) Basın "Satın alma" düğmesi () "Satın Al".

Eğer en iyi fiyata satın almak istiyorsanız, Exchange (Exchange) kullanabilir. (Daha bu bölüm SSS biraz aşağı kaydırma) fazla bilgi bulmak için ticaret Ticaret gidin.

anında Bitcoins satın almak istiyorsanız, sayfanın ( "Bitcoins Sat") "Bitcoins Sat" gidebilir:
cex.io/sell-bitcoins

en iyi fiyata Bitcoins satın almak ve satmak için, piyasayı kullanmak ve Bitcoins takasta:
cex.io/trade

Bitcoins satın almak için:

 1. sizin için uygun bir fiyatla Satış Emri (satış siparişi) seçin.
 2. Satın almak istediğiniz Bitcoin sayısını girin.
 3. "Sipariş Ver" ( "Sipariş Ver") tıklayın.

Bitcoins satmak için:

 1. Satın Order sizin için en uygun fiyat ile (satın alma siparişi) seçin.
 2. Satmak istediğiniz Bitcoins miktarını girin.
 3. "Sipariş Ver" ( "Sipariş Ver") tıklayın.
Консультант сейчас онлайн