Menü
Dil Seçin
X
X
Destek servisi

Are you not registered yet?

Nasıl başlamalıyım?

1. IDEA4MONEY sistemine kayıt olma

IDEA4MONEY sistemine katılmak için sitede basit bir kayıt prosedürünü tamamlamanız gerekir. Sisteme kayıt ücretsizdir ve sadece birkaç dakika sürer. Bundan sonra, resmi bir katılımcı olacak ve kurallar tarafından sağlanan işlemleri gerçekleştirebileceksiniz. Kendinizi bir IDEA4MONEY kullanıcısı olarak kaydetmek için, sitenin ana sayfasındaki "Kaydet" düğmesini tıklayın, daha sonra kayıt formuyla birlikte sayfaya yönlendirileceksiniz. İşlemi tamamlamak için gerekli tüm bilgileri doldurun ve "Kaydet" düğmesini tıklayın. Kaydolurken Kullanım Koşullarını kabul ederek, vatandaş olduğunuz ülkede yasal yaşta olduğunuzu otomatik olarak teyit ettiğinizi ve bu web sitesini kullanarak devletin yasalarını ihlal etmediğini lütfen unutmayın.

2. Bir yatırım hesabı açma

IDEA4MONEY sisteminde bir yatırım hesabı açmak için kayıt verilerini kullanarak kişisel hesabınızı girin. Kişisel dolabın ana sayfasında, "Para yatırma" düğmesini tıklayın, sizin için ilginç olan yatırım planını seçin ve ödeme sistemi, yatırım tutarını girin. Bundan sonra, sayfanın alt kısmında bulunan "Yeni depozitoyu aç" düğmesini tıklayın. Ödeme sisteminin sitesine yönlendirileceksiniz. İşlemi yaptıktan sonra, firmamızın sitesine yönlendirileceksiniz. Depoziteniz, seçtiğiniz yatırım planına otomatik olarak yatırılır. Her bir yatırım planının simgesinin yanında, kârınızı hesaplamanıza yardımcı olacak bir kâr hesaplayıcı bulunur.

3. Kâr yapma

Teminatınızdan elde ettiğiniz karın yüzdesi, seçtiğiniz yatırım planına uygun olarak otomatik olarak hesabınızın bakiyesine yatırılır. Geliriniz, seçilen yatırım planına bağlıdır, faiz günlük ve / veya yatırım döneminin sonunda tahsil edilebilir. Günlük planlar seçerseniz, iş günlerinde tahakkukları alırsınız. "Planlardan sonra" ve "VIP" de, yatırma bedeli faiz ile birlikte, yatırım planı döneminin sonunda hesabınızın bakiyesine yatırılır. Gelirinizi hesaplamak için yatırım hesap makinesini kullanın.

4. Fonların geri çekilmesi

Kazançlarınızı veya ortak tahakkuklarınızı geri çekebilmek için, elektronik cüzdanınıza para çekme talebi yaratmanız gerekir. Kişisel hesabınızı girin ve "para çekme" düğmesini tıklayın. Para çekme talebi formunu doldurun ve "Para çekme" düğmesine tıklayın. Para çekme talebiniz operatörlerimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede işleme konulacak ve destek personelimizin uygunluğu 48 saat sürebilir. Nadir durumlarda (mücbir sebepler, teknik arızalar, dolandırıcılık şüphesi), ödeme işlemi 48 saati aşabilir. Transfer komisyonu yok.Консультант сейчас онлайн